Copyrights © 2018 rowmot.eu

Rowery - Sprzedaż, Serwis i Naprawa Kozienice

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ROWMOT powstało w 2000 roku. Zajmujemy się sprzedażą rowerów, części i akcesoriów rowerowych oraz prowadzimy specjalistyczny serwis rowerowy. Ponadto oferujemy również sprzedaż rolek, łyżew i innych sprzętów sportowych.


Na polskim rynku działamy od ponad piętnastu lat, w tym czasie sprzedaliśmy tysiące rowerów, akcesoriów i innych sprzętów sportowych. Stawiamy na poszerzanie naszych kwalifikacji oraz stały rozwój pracowników i firmy. W stałej ofercie znajdą Państwo rowery takich marek jak:  Kelly’sAlpina,CossackBurghardtMedanoMaximKarbon, MonteriaTurboTolek KrossGrandLe Grand,  oraz innych renomowanych producentów. Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Wiemy, jak ważne jest dopasowanie sprzętu sportowego do konkretnych wymagań.


W naszym sklepie pracują ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży rowerowej, którzy zawsze chętnie udzielą wielu porad. Staramy się sprawić, by przygoda z jazdą na rowerze była jeszcze przyjemniejsza i bardziej bezpieczna. Jesteśmy znani z szybkiej, fachowej i wszechstronnej obsługi.


Copyrights © 2018 rowmot.eu