Copyrights © 2018 rowmot.eu

Serwis i Naprawa Rowerów w Kozienicach

Oferta naprawy rowerów


Serwis rowerowy ROWMOT z siedzibą w Kozienicach pod Warszawą specjalizują się w naprawie rowerów wszystkich marek, m.in. Kelly’s, Alpina, Kross, Le Grand, Monteria, Cossack, Maxim , Medano, Burghardt, Tolek i innych.Podejmujemy się również naprawy rowerów dziecięcych oraz rowerów rehabilitacyjnych trójkołowych. Nasz serwis zajmuje się również naprawą sprzętu fitness. 

Wieloletnie doświadczenie w naprawie takich sprzętów, jak orbitreki czy rowery stacjonarne uczyniło z nas profesjonalnych fachowców. Nasz wykwalifikowany zespół dokona niezbędnych napraw w krótkim czasie, aby Państwa sprzęt działał jak nowy. Współpraca z uznanymi producentami sprzętu sportowego dała nam bardzo dużo jeżeli chodzi o spojrzenie na rowery czy też wyposażenie innego typu. Wiemy, w jaki sposób obchodzić się z rowerami, dzięki czemu w czasie serwisu będziemy w stanie nie tylko go naprawić, ale także dopasować jego parametry do Państwa wymagań.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów rowerowych bądź do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Decydując się na nasze profesjonalne usługi, powierzasz kwestię naprawy rowerów grupie osób z odpowiednimi kwalifikacjami, dla których rowery to przede wszystkim pasja. Prowadzimy także sprzedaż rowerów, a każdy z naszych pracowników służy pomocną radą przy wybieraniu odpowiedniego dla Państwa modelu.


W okresie zimowym zajmujemy się też ostrzeniem łyżew na profesjonalnym sprzęcie kanadyjskiej marki Blademaster.

Copyrights © 2018 rowmot.eu