Polityka prywatności

Copyrights © 2022 rowmot.eu

Hulajnogi

Hulajnoga to sprzęt, o którym marzy każde dziecko, niezależnie od wieku. Ma prostą konstrukcję i jest lekka, zapewnia zabawę na długie godziny, a także poprawia koordynację ruchową, co jest niezwykle ważne podczas okresu wzrostu i dorastania.

W naszym sklepie w Kozienicach prowadzimy sprzedaż hulajnóg marek Meteor, Raven, Spokey. Znajdą u nas Państwo zarówno małe, trójkołowe hulajnogi dla najmłodszych, jak i klasyczne jednoślady, dzięki którym starsze dzieci mogą swobodnie się poruszać i dojeżdżać do szkoły oraz na spotkania z kolegami.

Proponujemy Państwu lekkie, składane hulajnogi, aby Państwa pociecha mogła w prosty sposób schować sprzęt w pokrowcu lub szkolnej szafce.

Hulajnogi mają aluminiowe łożyska oraz gumowe koła, dzięki którym jazda na nich będzie komfortowa niezależnie od podłoża.

Bogaty asortyment sprawia, że każde dziecko znajdzie u nas odpowiedni dla siebie model oraz kolor.

Hulajnogi dla dorosłych

Wiemy, jaką frajdę przynosi jazda na hulajnodze, dlatego też prowadzimy sprzedaż hulajnóg dla dorosłych.

Oferujemy hulajnogi flagowych marek: Raven, Spokey, Meteor.

Wszystkie hulajnogi wykonane są z najwyższej jakości aluminium, dzięki czemu charakteryzują się bardzo dobrą wytrzymałością. Gumowe koła poprawiają przyczepność i zwiększają komfort jazdy. Stalowe śruby natomiast gwarantują solidne łączenie poszczególnych elementów.

Hulajnogi elektryczne Tempish

Hulajnogi elektryczne są wyjątkowo proste w obsłudze. Solidna konstrukcja, wysoka kierownica oraz pełne opony o średnicy 10” zapewniają komfortową jazdę oraz łatwość w pokonywaniu przeszkód na drodze. Po prawej stronie kierownicy znajduje się dźwignia do jazdy do przodu, z lewej natomiast hamulec elektryczny i tarczowy. Hulajnogi elektryczne osiągają prędkość do ok. 30 km/h i przeznaczone są dla osób o maksymalnej wadze 120 kg. Hulajnogi elektryczne są składane, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca a ich transport jest komfortowy. Dodatkowym atutem hulajnóg dostępnych w naszej ofercie jest duży wyświetlacz, na którym wyraźnie widać prędkość oraz stopień naładowania akumulatora.

Dzięki hulajnogom elektrycznym zaoszczędzą Państwo swój cenny czas oraz sprawią, że jakość powietrza w miastach będzie znacznie lepsza.

Hulajnogi elektryczne to również duża oszczędność finansowa. Napędzane prądem, z pojemnym akumulatorem sprawią, że przemieszczanie się po mieście stanie się niezwykle przyjemne, a Państwo zaoszczędzone na benzynie pieniądze przeznaczą na inny cel.

Copyrights © 2022 rowmot.eu

Polityka prywatności