Polityka prywatności

Copyrights © 2022 rowmot.eu

Łyżwy – figurówki i hokejówki

Łyżwy doskonale sprawdzą się podczas zimowych ferii lub spędzania zimowych weekendów w mieście. W asortymencie mamy zarówno łyżwy do jazdy rekreacyjnej, jak i dla zawodowych sportowców.

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo kupić figurówki przeznaczone do amatorskiej jazdy na lodowisku, czy hokejówki dostosowane wymagań profesjonalistów, na pewno znajdą je Państwo a naszym sklepie. Eksperci służą pomocą w wyborze najlepszego modelu.

Dzięki nam wybiorą Państwo sprzęt doskonale dostosowany do Państwa potrzeb.

W naszej ofercie znajdą Państwo łyżwy marek: Tempish, Nike Bauer, Spokey i Axe.

Rolki damskie, męskie i dziecięce

W naszych sklepach w Kozienicach posiadamy rolki damskie, męskie oraz dziecięce. Oferujemy również niezbędne akcesoria ochronne dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z tym sportem.

Posiadamy: kaski, ochraniacze na łokcie, kolana oraz nadgarstki, dzięki którym nawet podczas niefortunnych wypadków jazda będzie w pełni bezpieczna. Proponujemy rolki znanych producentów: Tempish, Meteor, Spokey.

Większość modeli posiada wysokiej jakości kauczukowe kółka oraz możliwość regulacji rozmiaru buta, dzięki czemu dzieci i młodzież mogą korzystać ze sprzętu nawet przez kilka lat. Oferujemy również rolki: freestyle, agresywne, rekreacyjne, a także modele z wymiennymi płozami, czy przeznaczone specjalnie do szybkiej jazdy.

Łyżworolki

Łyżworolki to połączenie łyżew z rolkami. W praktyce oznacza to, że kółka mogą Państwo w prosty sposób zdemontować, a w ich miejsce przymocować płozy, służące do jazdy po lodzie. Szczególnie polecamy je osobom, które kochają zarówno jazdę na asfaltowych ścieżkach, jak i lodowiskach. W naszej ofercie znajdą Państwo łyżworolki marek: Tempish, Spokey, Axer i Meteor.

Sprzęt sportowy na raty w Rowmot

W naszym sklepie mogą Państwo kupić również sprzęt na raty. Jest to niezwykle wygodny sposób zakupów, dzięki któremu nie trzeba rezygnować z wymarzonego prezentu dla siebie, czy Państwa pociechy.

Sprzedaż rolek, łyżew oraz łyżworolek prowadzona jest zarówno w sklepie stacjonarnym w Kozienicach, jak i w sklepie internetowym, dzięki któremu mogą Państwo zamówić niezbędny sprzęt z dowolnego miejsca w Polsce.

Copyrights © 2022 rowmot.eu

Polityka prywatności