Polityka prywatności

Copyrights © 2020 rowmot.eu

Pozostały sprzęt sportowy: nasza oferta

W naszym sklepie oferujemy sprzęt sportowy czołowych producentów. Poza rowerami miejskimi i stacjonarnymi do ćwiczeń w domu, możemy Państwu zaproponować między innymi:

  • łyżwy (Tempish, Nike Bauer, Spokey i Axe),
  • łyżworolki (Tempish, Spokey i Axe, Meteor),
  • sprzęt fitenss,
  • kaski narciarskie.

Klienci naszych sklepów mogą skorzystać z wygodnej opcji zakupów na raty. Dzięki temu nie muszą już Państwo odkładać na później zakupu wymarzonego sprzętu sportowego.


Nasza misja: promocja aktywnego życia


Wyposażenie sportowe dostępne w naszym sklepie pozwala prowadzić aktywny tryb życia, którego efektem jest lepsze zdrowie i samopoczucie oraz świetna forma. Mamy ciekawe propozycje zarówno dla tych, którzy lubią spędzać czas na dworze, jak i tych, którzy preferują treningi w zaciszu domowym. Gwarantujemy, że nasz niezawodny sprzęt sportowy posłuży Wam przez lata.


Jazda na rowerze, łyżwach czy łyżworolkach jest aktywnością dostępną niemal dla każdego, w tym również dla dzieci i młodzieży. Nie wymaga też szczególnych umiejętności czy ponadprzeciętnej sprawności fizycznej. Nigdy też nie jest za późno na to, by połknąć bakcyla sportu i rozpocząć swoją przygodę z nim.


Jeśli nie są Państwo pewni, czy dany sprzęt sportowy jest dostępny w ofercie naszego sklepu, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich informacji.

Copyrights © 2020 rowmot.eu

Polityka prywatności