Polityka prywatności

Copyrights © 2021 rowmot.eu

Naprawa rowerów w okolicach Radomia – Kozienicach i Aleksandrówce

Kontakt do firmy ROWMOT


ROWMOT jest przedsiębiorstwem handlowo-usługowym zajmującym się sprzedażą rowerów, sprzętu fitness i akcesoriów rowerowych w okolicach Radomia i Warszawy. Oprócz prowadzenia sklepu, wykonujemy serwis rowerowy różnych rodzajów i marek.  

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego salonu rowerowego oraz bogatą ofertą usług serwisowych. Zachęcamy również do odwiedzenia naszych placówek w Kozienicach i Aleksandrówce oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Ławo do nas trafić m.in. z Puław, Radomia i Góry Kalwarii.


Tel.: 519 389 777   

Tel. kom.: Patryk 730 992 092

e-mail: phu.rowmot@interia.pl

Salon Rowerowy:

26-900 Kozienice ul. Sportowa 2

Sklep czynny w godzinach:

pon - pt: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Magazyn Wystawowy
(czynny 1 marca-31 sierpnia):

Aleksandrówka ul. Królewska 72

( obok sklep meblowy )


Formularz kontaktowy

Wszystkie pola są obowiązkowe     

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.rowmot.eu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EDYTA KOWALSKA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ROWMOT, Sportowa 2 26-900 Kozienice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem phu.rowmot@interia.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

    

Mapka dojazdu

Copyrights © 2021 rowmot.eu

Polityka prywatności