Polityka prywatności

Copyrights © 2019 rowmot.eu

Naprawy rowerów w Kozienicach i Aleksandrówce – kontakt do ROWMOT

Skontaktuj się z nami


ROWMOT jest przedsiębiorstwem handlowo-usługowym zajmującym się sprzedażą rowerów, sprzętu fitness i akcesoriów rowerowych w okolicach Warszawy. Oprócz prowadzenia sklepu, wykonujemy naprawy rowerów, w tym także rowerów dziecięcych, rehabilitacyjnych oraz stacjonarnych.


Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego Salonu Rowerowego oraz bogatą ofertą usług serwisowych. Potrzebne Państwu akcesoria rowerowe Kellys czy Kross? Chcą Państwo wykonać diagnostykę roweru ? A może rower rehabilitacyjny trójkołowy wymaga konserwacji? Zachęcamy do odwiedzenia naszych placówek w Kozienicach pod Warszawą oraz kontaktu telefonicznego lub mailowego z nasza firmą.


Tel.: 519 389 777   

Tel. kom.: Patryk 730 992 092
Tel. kom.: Michał 511 743 715  

e-mail: phu.rowmot@interia.pl

Salon Rowerowy:

26-900 Kozienice ul. Sportowa 2

Magazyn Wystawowy
(czynny 1 marca-31 sierpnia):

Aleksandrówka ul. Królewska 72

( obok sklep meblowy )

Sklep czynny w godzinach:

pon - pt: 10:00 - 18:00

sobota: 10:00 - 14:00

Formularz kontaktowy

Wszystkie pola są obowiązkowe     

Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.rowmot.eu oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez EDYTA KOWALSKA PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE ROWMOT, Sportowa 2 26-900 Kozienice, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem phu.rowmot@interia.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

    

Mapka dojazdu

Copyrights © 2019 rowmot.eu

Polityka prywatności