Polityka prywatności

Copyrights © 2021 rowmot.eu

O firmie PH-U ROWMOT

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ROWMOT powstało w 2000 roku. Zajmujemy się sprzedażą rowerów, części i akcesoriów rowerowych oraz prowadzimy specjalistyczny serwis rowerowy. Ponadto oferujemy sprzedaż rolek, łyżew, sprzętu fitness, w tym rowerów stacjonarnych i orbitreków. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny i duży wybór produktów. 
Na polskim rynku działamy od ponad piętnastu lat, w tym czasie sprzedaliśmy tysiące rowerów, akcesoriów rowerowych i innego sprzętu sportowego. Stawiamy na poszerzanie kwalifikacji oraz stały rozwój pracowników i firmy. W stałej ofercie znajdą Państwo rowery takich marek jak: Kelly’sAlpina ,CossackMaximMonteriaTurboTolek, KrossLe Grand oraz innych renomowanych producentów.

Indywidualne podejście do potrzeb Klientów

Satysfakcja Klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Również nasz asortyment odpowiada różnym gustom i stylom jazdy — Bmx, Trekking, Mtb a może rower stacjonarny? Kiedy powiedzą nam Państwo, jak lubicie trenować, z pewnością znajdziemy sprzęt spełniający wszystkie Wasze wymagania.
W naszym sklepie i serwisie pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży sportowej, którzy zawsze chętnie udzielą porad — zarówno w zakresie oferty dla dorosłych, jak i dla dzieci. Staramy się sprawić, by jazda na rowerze była jeszcze przyjemniejsza i bardziej bezpieczna. Jesteśmy znani z szybkiej, fachowej i wszechstronnej naprawy sprzętu sportowego, a nasz bogato wyposażony sklep sportowy (rowery, łyżwy, rolki) znalazły już wielu zadowolonych nabywców.

Copyrights © 2021 rowmot.eu

Polityka prywatności