Polityka prywatności

Copyrights © 2019 rowmot.eu

Akcesoria rowerowe i sprzęt sportowy — o naszej firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ROWMOT powstało w 2000 roku. Zajmujemy się sprzedażą rowerów, części i akcesoriów rowerowych oraz prowadzimy specjalistyczny serwis rowerowy. Ponadto oferujemy również sprzedaż rolek, łyżew, sprzętu fitness w tym bieżni i orbitreków. U nas kupią Państwo także narty używane — w Warszawie wyróżniają nas atrakcyjne ceny i duży wybór.


Na polskim rynku działamy od ponad piętnastu lat, w tym czasie sprzedaliśmy tysiące rowerów, akcesoriów rowerowych i innych sprzętów sportowych. Stawiamy na poszerzanie naszych kwalifikacji oraz stały rozwój pracowników i firmy. W stałej ofercie znajdą Państwo rowery takich marek jak:  Kelly’sAlpina,CossackBurghardtMedanoMaximKarbon, MonteriaTurboTolek KrossGrandLe Grand,  oraz innych renomowanych producentów.


Sprzęt dla dorosłych, rower dziecięcy (Kozienice)


Satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza, dlatego do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Również nasz asortyment odpowiada różnym gustom i stylom jazdy — Bmx, Trekking, Mtb a może rower stacjonarny? Kiedy powiedzą nam Państwo jak lubicie trenować, z pewnością znajdziemy sprzęt spełniający wszystkie wymagania. Wiemy też, jak ważne jest, aby perfekcyjnie dopasować rower dziecięcy, dlatego w Kozienicach młodymi rowerzystami zajmą się nasi specjaliści.


W naszym sklepie i serwisie rowerowym pracują ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży sportowej, którzy zawsze chętnie udzielą porad — zarówno w zakresie oferty dla dorosłych, jak również dla dzieci. Staramy się sprawić, by przygoda z jazdą na rowerze była jeszcze przyjemniejsza i bardziej bezpieczna. Jesteśmy znani z szybkiej, fachowej i wszechstronnej naprawy rowerów w Warszawie i okolicach, a także doskonale wyposażonego sklepu, w którym sprzedajemy rowery dziecięce, sprzęt fitness i akcesoria rowerowe.


Copyrights © 2019 rowmot.eu

Polityka prywatności