Polityka prywatności

Copyrights © 2022 rowmot.eu

Rowery dziecięce, sportowe i rehabilitacyjne

Solidny, bezpieczny sprzęt jest podstawą udanej i komfortowej jazdy. W naszym sklepie w Kozienicach znajdują się rowery wyłącznie renomowanych i sprawdzonych marek, takich jak: Kellys, Alpina, Merida, Kross, Le Grand, Majdler, Maxim, Storm, Tander, Saveno, Tabou Turbo, Tolek i innych.

Rowery dziecięce

W asortymencie mamy rowery dziecięce, dzięki którym mogą Państwo wyruszyć na wycieczkę na łonie natury razem ze swoimi pociechami, nawet tymi najmłodszymi. Oferujemy zarówno jednoślady odpowiednie dla maluchów w początkowym okresie życia (z możliwością zamontowania dodatkowych kółek), jak i sprzęt dla nastolatków. Posiadamy modele o różnych rozmiarach kół oraz ram. Wśród naszych rowerów dziecięcych znajdą Państwo rowery dla dziewczynek i chłopców, w tym rowery Kross.

Rowery miejskie

Wszystkie rowery miejskie zaprojektowane są pod kątem bezpiecznego i swobodnego poruszania się po mieście. Profilowana rama i ergonomiczna kierownica sprawiają, że jazda będzie niezwykle komfortowa i przyjemna. W ofercie posiadamy rowery miejskie dla kobiet i mężczyzn, z podstawowymi lub rozbudowanymi przerzutkami oraz bagażnikiem.

Nasi pracownicy pomogą Państwu wybrać najlepszy sprzęt, maksymalnie dostosowany do Państwa oczekiwań. Rowery miejskie mogą służyć nie tylko do jazdy rekreacyjnej. To doskonały środek transportu do pracy, na zakupy czy piknik z rodziną. Możliwość zamontowania koszyka sprawia, że rower miejski nadaje się idealnie do przewożenia zakupów. Do rowerów można zamontować również przyczepkę transportową dla dziecka lub siodełko, w którym Państwa pociecha spędzi komfortową podróż.

Rowery rehabilitacyjne

Nasz asortyment obejmuje również rowery rehabilitacyjne trójkołowe.

Rowery te przeznaczone są dla osób starszych, schorowanych, z zaburzeniami równowagi.
Rowery rehabilitacyjne trójkołowe posiadają także wygodne miejsce na większy ładunek, np. zakupy.

Orbitreki i rowery stacjonarne

Oferujemy orbitreki oraz rowery stacjonarne przeznaczone do ćwiczeń np. w domu. Trening na orbitreku to doskonały sposób nie tylko na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale też na wzmocnienie mięśni różnych partii ciała (zwłaszcza nóg) i poprawę ogólnej kondycji ćwiczącego. Korzystając z orbitreka, można łatwo dostosować tempo i czas treningów do swoich indywidualnych potrzeb.

Copyrights © 2022 rowmot.eu

Polityka prywatności