Polityka prywatności

Copyrights © 2019 rowmot.eu

Rowery Kozienice pod Warszawą

Oferta rowerów


Wszyscy fani rowerów wiedzą, że aby cieszyć się przejażdżką, potrzeba przede wszystkim solidnie wykonanego sprzętu, który będzie dopasowany do naszych wymagań. Marka nie gra roli w przypadku, gdy kupując rower nie będziecie się Państwo kierować swoją wygodą. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszych obydwu placówek. W ofercie posiadamy rowery najbardziej uznanych światowych oraz polskich marek, takich jak: Kelly’s, Alpina, Kross, Le Grand, Monteria, Cossack, Medano, Maxim, Burghardt, Turbo, Tolek i inne. Co jednak jeszcze ważniejsze, posiadamy odpowiednie kwalifikacje i bogate doświadczenie, które pozwoli nam wybrać dla Was najlepiej dobrane dwa kółka.


Jeśli są Państwo zainteresowani rowerem innej marki niż wymienione poniżej, postaramy się sprowadzić go na Państwa zamówienie. Co ważne, od ręki dysponujemy ponad 1000 rowerów!

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu Rowerowego w Kozienicach oraz Magazynu Wystawowego w Aleksandrówce nieopodal Warszawy. 

 

W przypadku Państwa pytań dotyczących dostępności konkretnych modeli rowerów, części i  akcesoriów rowerowych bądź świadczonych przez nas usług serwisu rowerowego, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego albo bezpośrednio w placówce naszej firmy. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdej osoby, która zgłosi się do naszego punktu. W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z działalnością – bardzo prosimy o kontakt.


Posiadamy również w ofercie szeroką gamę części i akcesoriów rowerowych niezbędnych do naprawy i modernizacji waszych jednośladów i wiele innych dodatków które uprzyjemnią państwu użytkowanie roweru.


Asortyment naszego sklepu nie ogranicza się tylko do branży rowerowej. Prowadzimy także sprzedaż artykułów sportowych i sprzętu fitness.


   

Copyrights © 2019 rowmot.eu

Polityka prywatności