Polityka prywatności

Copyrights © 2019 rowmot.eu

Serwis rowerowy, konserwacja sprzętu zimowego

Serwis rowerowy ROWMOT z siedzibą w Kozienicach pod Warszawą specjalizują się w naprawie rowerów wszystkich marek. Mogą Państwo powierzyć nam zarówno popularny rower Kross, Kellys, wyczynowy Haro BMX, jak również miejski Le Grand i innych marek Kelly’s, Alpina, Kross, Le Grand, Monteria, Cossack, Maxim , Medano, Burghardt, Tolek i innych.Podejmujemy się również naprawy rowerów dziecięcych oraz rowerów rehabilitacyjnych trójkołowych. Nasz serwis zajmuje się również naprawą sprzętu fitness, zwłaszcza orbitreków, rowerów stacjonarnych i bieżni


Wieloletnie doświadczenie w naprawie takich sprzętów, jak orbitreki czy rowery stacjonarne uczyniło z nas profesjonalnych fachowców. Znamy sprzęt fitness oraz akcesoria rowerowe i inne na tyle, aby wiedzieć, które podzespoły wymienić. Nasz wykwalifikowany zespół dokona niezbędnych napraw w krótkim czasie, aby Państwa sprzęt działał jak nowy. Współpraca z uznanymi producentami sprzętu (rower Kellys, akcesoria Kross renomowanych marek) dała nam bardzo dużo jeżeli chodzi o spojrzenie na poszczególne dyscypliny sportu i potrzebne do ich uprawiania przyrządy. Wiemy, w jaki sposób obchodzić się z rowerami, dzięki czemu w czasie serwisu będziemy w stanie nie tylko go naprawić, ale także dopasować jego parametry do Państwa wymagań, tak aby po wyjeździe z naszego punktu obsługa roweru była przyjemna — bez względu na to, czy poruszają się Państwo po szosach w Aleksandrówce, Kozienicach, czy korzystając z rowerka stacjonarnego ćwiczą Państwo w domu.

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów rowerowych bądź do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Decydując się na nasze profesjonalny serwis rowerowy w okolicach Warszawy, powierzają Państwo kwestię naprawy rowerów grupie osób z odpowiednimi kwalifikacjami, dla których rowery to przede wszystkim pasja. Prowadzimy także sprzedaż rowerów i innego sprzętu sportowego, a każdy z naszych pracowników służy pomocną radą przy wybieraniu odpowiedniego dla Państwa modelu.


W okresie zimowym zajmujemy się też ostrzeniem łyżew na profesjonalnym sprzęcie kanadyjskiej marki Blademaster, sprzedajemy i konserwujemy narty używane.

Copyrights © 2019 rowmot.eu

Polityka prywatności