Polityka prywatności

Copyrights © 2019 rowmot.eu

Serwis rowerowy – czym się zajmujemy?

Serwis rowerowy ROWMOT z siedzibą w Kozienicach specjalizuje się w naprawie rowerów różnych marek. Podejmujemy się również naprawy rowerów dziecięcych oraz rowerów rehabilitacyjnych trójkołowych. Nasz serwis zajmuje się także naprawą sprzętu fitness, zwłaszcza orbitreków, rowerków stacjonarnych i bieżni.
Jeśli mają Państwo problem techniczny ze swoim jednośladem, wizyta w naszym serwisie rowerowym na pewno będzie dobrą decyzją. Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę każdego Klienta i uwzględnienie jego indywidualnych potrzeb i życzeń. Jeśli nie są Państwo pewni, co jest przyczyną tego, że Wasz sprzęt nie działa jak trzeba: my fachowo zdiagnozujemy problem i podejmiemy odpowiednie działania naprawcze.

Naprawa rowerów i sprzętu sportowego

Wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu sportowego sprawia, że możemy podejść profesjonalnie do każdego zlecenia. Znamy się doskonale na wykonywanej pracy. Nasz wykwalifikowany zespół potrafi dokonać niezbędnych napraw rowerów w krótkim czasie, aby Państwa sprzęt działał jak nowy. Współpraca z uznanymi producentami zapewnia nam wszechstronne spojrzenie na poszczególne dyscypliny sportu i związane z nimi potrzeby. Doskonale wiemy, w jaki sposób obchodzić się z rowerami, by pozostawały na długo sprawne i funkcjonalne.
Zapraszamy do naszych salonów rowerowych oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Prowadzimy także sprzedaż rowerów i innego sprzętu sportowego, a każdy z naszych pracowników służy pomocną radą przy wybieraniu odpowiedniego dla Państwa modelu. 
W okresie zimowym zajmujemy się też ostrzeniem łyżew na profesjonalnym sprzęcie kanadyjskiej marki Blademaster.

Części rowerowe: bogaty asortyment

Dzięki temu, że w naszym serwisie posiadamy bogaty asortyment części rowerowych, możemy szybko dokonać każdej naprawy. Cykliści mogą również zaopatrzyć się w naszym serwisie w części i akcesoria wielu znanych marek. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości części rowerowe, gwarantujące bezpieczne użytkowanie roweru.

Copyrights © 2019 rowmot.eu

Polityka prywatności