Polityka prywatności

Copyrights © 2021 rowmot.eu

Czym zajmuje się serwis rowerowy?

Serwis rowerowy ROWMOT z siedzibą w Kozienicach specjalizuje się we wszelkich pracach związanych z jednośladami. Pracują tutaj specjaliści, którzy zajmują się naprawą rowerów każdej marki i każdego typu. Różne dobrze zajmiemy się rowerami miejskimi i MTB, szosowymi czy rowerkami dziecięcymi. Oferujemy również usługi naprawy trójkołowych rowerów rehabilitacyjnych.
Jeśli mają Państwo problem techniczny ze swoim jednośladem, wizyta w naszym serwisie rowerowym na pewno będzie dobrą decyzją. Zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę każdego Klienta i uwzględnienie jego indywidualnych potrzeb i życzeń. Serwis rowerowy ROWMOT obsługuje nie tylko rowerzystów z najbliżej okolicy, ale też z odleglejszych miejscowości, w tym Puław, Radomia czy Góry Kalwarii. Serwisanci zajmują się zarówno naprawami i czynnościami konserwacyjnymi pogwarancyjnymi, jaki pracami w ramach gwarancji wystawianych na sprzęt dostępny w naszym sklepie. Jeśli nie są Państwo pewni, co jest przyczyną tego, że Wasz sprzęt nie działa jak trzeba: my fachowo zdiagnozujemy problem i podejmiemy odpowiednie działania naprawcze.

Naprawa rowerów i sprzętu sportowego

Wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu sportowego sprawia, że możemy podejść profesjonalnie do każdego zlecenia. Znamy się doskonale na wykonywanej pracy. Wykwalifikowany zespół pracujący w naszym serwisie rowerowym potrafi dokonać niezbędnych napraw w krótkim czasie , dzięki czemu sprzęt naszych klientów jest błyskawicznie doprowadzany do pełnej sprawności i działał jak nowy. Współpraca z uznanymi producentami zapewnia nam wszechstronne spojrzenie na poszczególne dyscypliny sportu i związane z nimi potrzeby. Doskonale wiemy, w jaki sposób obchodzić się z rowerami, by pozostawały na długo sprawne i funkcjonalne.
Zapraszamy do naszych salonów rowerowych oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Prowadzimy także sprzedaż rowerów i innego sprzętu sportowego, a każdy z naszych pracowników służy pomocną radą przy wybieraniu odpowiedniego dla Państwa modelu. 
W okresie zimowym zajmujemy się też ostrzeniem łyżew na profesjonalnym sprzęcie kanadyjskiej marki Blademaster.

Bogaty asortyment części rowerowych

Dzięki temu, że w naszym serwisie posiadamy bogaty asortyment części rowerowych , możemy szybko dokonać każdej naprawy. Co więcej, dostęp do różnych łańcuchów rowerowych, mostków, zębatek czy kół umożliwia szybką wymianę uszkodzonej lub zużytej części na nową, co znacznie wydłuża żywotność jednośladu. Wiemy też, że zapaleni cykliści uwielbiają majsterkować przy swoich rowerach. Dlatego mogą oni również zaopatrzyć się w naszym sklepie w części rowerowe i akcesoria wielu znanych marek.
Regularna wymiana części rowerowych to nie tylko sposób na usunięcie dokuczliwych problemów przeszkadzających w jeździe. To także sposób na zapewnienie bezpieczeństwa podczas kierowania rowerem. Wiele z usterek, nawet drobnych, może skutkować poważnymi konsekwencjami. Przetarte linki hamulcowe mogą się zerwać w trakcie jazdy. Zużyte przerzutki czy zębatki mogą zablokować ruch koła. Uszkodzona w niefortunnym miejscu kierownica może pęknąć pod wpływem działających na nią sił. Każdy z tych scenariuszy to ryzyko poważnego wypadku i uszczerbku na zdrowiu. Dlatego w naszym zadbaliśmy o jakość montowanych i sprzedawanych części rowerowych. Oferujemy wyłącznie najwyższej jakości części rowerowe, gwarantujące bezpieczne użytkowanie roweru.

Copyrights © 2021 rowmot.eu

Polityka prywatności